Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 1992  yılında  Vahap Dilmen  Tarafından kurularak faaliyete başlamıştır. Tekstil sektöründe önemli yeri olan kumaş boyama ,  apreleme ve terbiye işlemleri için   makina imalatı, yedek parça, tamir ve servis hizmetleriyle Dilmak Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sektörün önde gelen  makine üreticilerindendir.

 

Teknolojiyi uç noktalarda kullanan firmamız, sürekli kendisini yenilemekte; proseste azami verim elde edebilmek için her türlü imkan, kaynak ve yatırımı kullanmaktadır.

 

Konusunda uzman üretim ve montaj kadromuzla; kaliteden ödün vermeyen prensipleriyle satış  ve yedek parça teminiyle firmamız,  sanayide öncü kuruluş olup; siz değerli müşterilerimizle başarıya birlikte ulaşmayı amaçlamaktadır.

 

Vizyonumuz;
Vizyonumuz müşteri ihtiyaçlarına odaklanmak ve bunları  karşılamak için en iyi şekilde çalışmaktır.


Misyonumuz:
Şirketimizin misyonu araştırma- geliştirme, müşterilerle sürekli  iletişim ve onlara  yüksek kaliteli makineler sunmaktır.


Devamı >>Başkanın Mesajı

DEĞERLİ DOSTLARIM VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM;

Değişen çağımızın en önemli yapı taşları olan bilgi ve teknoloji temelli unsurları öncelikli olarak kullanmak, yapılan işin sorumluluğunu yüklenmek, ahlak ve erdem sahibi olmak beni bu günlere getirdi.Diğer taraftan Türkiye geneline ve yurt dışına yayılmış 450’den fazla makinemin  sorunsuz çalışıyor olması benim için büyük  bir mutluluk.

 

Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğimiz çalışmalarımızda siz dostlarımız ile  olan beraberliğimizin daima süreceğine inancım sonsuzdur.

VAHAP DİLMEN

Genel Müdür


Devamı >>Sertifikalar

Devamı >>Basında Biz

Devamı >>
tube twit face en tr